Прессекретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що не знає, чи пройде "нормандський саміт" до кінця року.

Читайте також: "Развели, как котят": ось так "миролюбний" Київ кинув своїх і потішив Москву

Водночас Росія продовжує наполягати на розведенні військ у Петровському.

Цікаво, коли Володимир Зеленський і всі мерзенні пристосуванці та "корисні ідіоти", які виправдовували виконання російських умов необхідністю зустрічі з Путіним, зрозуміють, що їх обдурили заради підготовки позицій для майбутнього нападу Росії, що вони зроблять?

Читайте також: Зеленський зазнав невдачі. Що насправді означає заява Пєскова

Визнають, що обманювали українців або сховаються за черговою жахливою брехнею?

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *