Сьогодні, 25 травня, у Харкові відновив роботу метрополітен, який не працював із 17 березня. Про це повідомляє харківське видання Vgorode

Підземка запрацювала о 5:30 ранку – відповідно до наказу Департаменту інфраструктури Харківської міської ради від 22 травня (№132).

Читайте також: У Києві знову працює метро. ФОТО, ВІДЕО

У підприємстві заявили, що пускатимуть у метро лише пасажирів у масках чи респіраторах. Відповідні оголошення з'явилися й на входах на станції.

Читайте також: Продаж конфіскованих за борги псів і соціальна шизофренія електорату: що засвідчив провальний рік "успішної" влади

Однак очевидці стверджують, що на платформи підземки потрапили як люди в масках, так і без них.

При цьому працівники метро носять маски.

"Доступ та пересування територією метрополітену без вдягнутого респіратора або захисної маски – заборонено! –наголосили в харківському метрополітені. – Пам’ятайте, що саме від вас залежать ваше життя та здоров’я інших пасажирів!"

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *