Колишня народна депутатка Оксана Продак прокоментувала вигнання депутатів із фракції "Слуги народу"
Вигнанка Скороход
Читайте також: Не корилися: головний "слуга" пояснив, чому із фракції вигнали двох нардепів
"Виключення із фракції жодних негативних наслідків для депутатів не несе", – зазначила експарламентарка.
"Більше того, тепер вони вільні від тих, хто привів їх у парламент, – наголосила Продан. – У минулому скликанні було багато охочих бути виключеними, але мало кому пощастило".
Читайте також: Вигнанка Скороход підтвердила: "слугам" роздають конверти. ВІДЕО
Нагадаємо, що сьогодні, 15 листопада, "Слуга народу" позбулася двох нардепів.
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube