Українські бійці захопили повністю заряджений ворожий "Ураган": тепер він працюватиме по окупантах. ВІДЕО

Воїни Збройних сил України продовжують завдавати втрат російським окупаційним військам на різних ділянках фронту. Наші захисники захопили черговий трофей – реактивну систему залпового вогню "Ураган".

Про це в Telegram повідомляє Управління стратегічних комунікацій ЗСУ. Наші захисники показали свою трофейну РСЗВ, інформує UAINFO.org.

Читайте також: Танкові сили ЗСУ вже більш ніж на 50% складаються з трофейної техніки, – британська розвідка

Машина "другої армії світу" виявилася повністю зарядженою, на місці були всі 16 280-кілограмових снарядів. Тепер вони полетять у напрямку позицій загарбників.

"Скоро оркам полетить привіт", – сказано у підписі до відео.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *