У Львові дівчина отримала удар струмом, намагаючись зробити селфі на цистерні товарного поїзда. ВIДЕО

Постраждалу госпіталізовано в реанімацію з 70% опіків тіла.

У Львові на станції "Підзамче" 26-річна дівчина зазнала удару електричним струмом на цистерні товарного поїзда. Про це повідомляє UAINFO.org із посиланням на дані департаменту з питань цивільного захисту населення Львівської обласної державної адміністрації.

"О 20.35 на станції "Підзамче" на залізничній цистерні було виявлено мешканку Львова 1995 року народження, яка зазнала ураження струмом від контактної мережі", — сказано в повідомленні.

Читайте також: В Харькове бывший зэк забрался на крышу электрички, порезал вены и угрожал перегрызть провода. ВИДЕО

Підкреслюється, що постраждалу госпіталізовано в реанімацію з 70% опіків тіла.

Зі свого боку депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук" зазначив, що, за словами свідків, дівчина вилізла на цистерну поїзда, щоб зробити селфі.

Він також оприлюднив відео з місця події.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *