У Київській області можуть бути перебої з водопостачанням через відключення електроенергії

У Київській області можуть бути перебої з водопостачанням через відсутність електроенергії.

Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба у Telegram, інформує UAINFO.org з посиланням на НВ.

Він закликав мешканців регіону зробити запаси питної та технічної води.

«Через планові та аварійні відключення електроенергії в області можуть спостерігатися перебої з водопостачанням. Майте вдома запаси питної та технічної води», — зазначив голова ОВА.

Читайте також: У Києві скасували екстрені відключення світла

Він також оприлюднив низку рекомендацій.

Кулеба нагадав, що за відсутності запасів можна набрати воду з бюветів. При цьому її необхідно кип'ятити близько 10 хвилин, потім дати відстоятись і злити осад. Кип'ячену воду слід тримати у закритій тарі.

З 10 жовтня РФ почала атакувати об'єкти енергетичної інфраструктури по всій Україні, що спричинило зниження потужностей енергосистеми. У країні почали вводити віялові відключення світла, а в період сильних навантажень — екстрені.

31 жовтня Росія здійснила нову масовану ракетну атаку на всій території України. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що російські ракети пошкодили 18 об'єктів інфраструктури у 10 регіонах України. Більшість із пошкоджених об'єктів — енергетичні.

У Київській області було також зафіксовано влучення по об'єктах енергетичної інфраструктури. Жителів регіону закликали готуватися до тривалих вимкнень світла.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *