Генеральний директор Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені Мечникова Сергій Риженко заявив, що вдалося врятувати інфіковану коронавірусом сімейну пару, яка провела в реанімації 16 днів.

Про це він написав у Facebook, інформує UAINFO.org.

"Вони тримали один одного за руки, не вірячи, що вижили. Зустріч після реанімації вийшла зворушлива. Микола та Наталя 40 років разом. Він був директор заводу, вона – конструктор", – написав він.

Читайте також: Якщо в Україну потрапить індійський штам, то буде шалена захворюваність на COVID-19, – лікар-інфекціоніст

За словами лікаря, син подружжя – Андрій, працює травматологом. Він, почувши по телефону, знесилений голос батьків, викликав швидку, пару доправили в Мечникова. 16 днів у реанімації, інтубація, цитокіновий шторм, фіолетові пальці – все довелося побачити цій парі, перебуваючи на ліжку", – сказав Риженко.

Однак, за словами лікаря, вже все позаду.

Читайте також: Не довіряє українській медицині? Відомий спортсмен підхопив коронавірус у Києві і терміново полетів з країни на приватному літаку. ФОТО

Всього в Дніпропетровській області підтвердили понад 120 тисяч випадків коронавірусу, понад 3 тисячі – летальні.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *