
Тут вже кілька місяців урядовці розповідають про ганебну систему попередніх злочинних влад доплачувати до посадових окладів надбавки вчителям, викладачам вишів, працівникам культури…
Вирішив подивитися, як же борються з системою шкідливих надбавок ініціатори боротьби з надбавками.
Отож, у вересні зарплата прем`єр-міністра О.Гончарука склала 61 тисячу 916 гривень, міністра інфраструктури В.Криклія – 55 тисяч 390 гривень, міністра освіти і науки Г.Новосад – 38 тисяч 288 гривень…
Читайте також: Невже Україна назавжди залишиться "країною проїдання"?
Нагадаю, що у відповідністю із Постановою КМ максимальний посадовий оклад керівника державного органу може складати 24 тисячі гривень.
а далі …надбавки за інтенсивність праці, за виконання особливо важливої роботи і навіть за виконання особливо важливої роботи для фахівців з питань реформ!
Тобто, надбавки для урядовців, депутатів, чиновників місцевої влади чи премії в 400 відсотків – це перемога, а надбавки для працівників освіти, культури, охорони здоров`я – це зрада.
Читайте також: Більше третини українців живуть без "заначки" на "чорний день" – опитування
Тому, конкретна пропозиція:
– зніміть всі надбавки і премії для високопосадовців (нагадаю, що прем'єр-міністр у вересні отримав зарплату майже у тричі більшу від посадового окладу),
– перегляньте всю систему оплати праці для всіх, а потім критикуйте ганебні надбавки і доплати для простих бюджетників!
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube