26 серпня збройні формування Російської Федерації та її найманці 12 разів порушили режим припинення вогню.

Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

Противник обстрілював позиції Об'єднаних сил із забороненої Мінськими угодами зброї – мінометів калібру 82 мм, а також – з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.
В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "СХІД" противник здійснив 7 обстрілів позицій Об'єднаних сил:

– чотири рази неподалік Водяного – з гранатометів різних систем та стрілецької зброї;

– двічі поблизу Лебединського – з ручних протитанкових

Читайте також: Что бы это значило? Главарь "ДНР" поздравил жителей "республики" с Днем флага Украины. ФОТОФАКТ

В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "ПІВНІЧ" противник здійснив 5 обстрілів позицій Об'єднаних сил:

– двічі поблизу Новолуганського – із забороненої Мінськими угодами зброї – мінометів калібру 82 мм, гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів;

– неподалік Травневого – з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї;

– поблизу Шумів – з ручного протитанкового гранатомета;

– неподалік Луганського – з автоматичного гранатомета.

Читайте також: Неудобная правда о Донецке: на что ушли деньги русских налогоплательщиков

Впродовж минулої доби внаслідок ворожих обстрілів один військовослужбовець Об'єднаних сил отримав поранення.

Від початку поточної доби збройні формування Російської Федерації та її найманці 1 раз порушили режим припинення вогню в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "СХІД".

Противник обстрілював наші позиції неподалік Талаківки – зі станкового протитанкового гранатомета та стрілецької зброї.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *