
РФ продовжує завдавати ракетних ударів по енергетичній інфраструктурі України, оскільки розраховує на початок переговорів.
Про це під час брифінгу заявив міністр оборони Олексій Рєзніков, інформує UAINFO.org з посиланням на НВ.
"Вони на полі бою не можуть отримати перевагу і вони воюють з цивільним населенням. Їхня мета — занурити нас у темряву, в холод під час зимового періоду для того, щоб ми здалися, щоб у нас опустилися руки, щоб ми перестали тримати стрій і втратили нашу стійкість. І тоді, за їхнім задумом, ми, можливо, захочемо переговорів" — зазначив він.
Міністр наголосив, що ці плани РФ приречені на провал, оскільки в неї вже закінчуються ресурси, зокрема ракети.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube