Російські окупанти й колаборанти порушили "режим тиші" на фронті російсько-української війни. Про це йдеться у зведенні Міністрества оборони України

Протягом минулої доби, 22 липня, на лінії бойового зіткнення спостерігалася спокійна обстановка. Вчора з боку російсько-окупаційних військ провокаційних прицільних обстрілів наших оборонців не зафіксовано.

Читайте також: Гасло миру в нинішній Україні є зрадою – Макаров

Проте сьогодні, 23 липня, ворог один раз застосовував зброю по наших позиціях. З 08:50 із напрямку від окупованого села Нижнього Лозового загарбники протягом 10 хвилин вели прицільний обстріл із гранатометів і стрілецької зброї по наших захисниках у Луганському.

Втрат серед українських воїнів внаслідок ворожого обстрілу немає. Вогонь у відповідь наші військові не відкривали, неухильно дотримуючись всеохопного "режиму тиші".

Читайте також: У Мінську домовилися припинити вогонь із 21 липня

Нагадаємо, що на виконання рішення, ухваленого в Мінську під час засідання Тристоронньої контактної групи, із 21 липня вздовж всієї лінії розмежування в районі проведення ООС у Донецькій і Луганській областях встановлено "режим тиші", що передбачає обопільне припинення ведення вогню з будь-яких видів озброєння.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *