
Український репер Потап розповів, як зараз почувається та яка хвороба підкосила його. Раніше дружина Настя Каменських розповідала про його проблеми зі здоров'ям.
В ефірі "Сніданку з 1+1" артист поділився, що спочатку він переніс коронавірус, потім — отит, а згодом — синдром Ремзі-Ханта (параліч обличчя й нервів), який був у Джастіна Бібера, пише УНІАН, інформує UAINFO.org.
"Це така важка штука… Але я дивився на хлопців, які воюють, й розумів: який параліч, про що казати?" — наголосив співак.
Зазначимо, що Потап повернувся з-за кордону, де він перебував ще до початку повномасштабного вторгнення РФ до України.
Читайте також: "У нього паралізувало обличчя": Каменських зізналася, чому повернулася в Україну без Потапа
Артист у студії "Сніданку з 1+1" розповів, що працював за кордоном — від Польщі до Латинської Америки. Його команда виступала й волонтерила на потреби охопленої війною України. За його словами, вдалося зібрати суму до 100 млн грн.
"Вже час повернутися, тому що треба підтримувати Україну в культурному плані", — каже Олексій.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube