Ось це я розумію у людини бажання потрапити у владу.

Підлизуватися до президента з сітілайтів – це новий рівень української політичної боротьби. Ось такою рекламою зараз завішана вся Паркова алея. І не в Дніпрі, а в Києві.

Зрозуміло, що реклама аж занадто адресна, аби побачив він.

Читайте також: Коломойский хочет расколоть фракцию Зеленского и уже занялся этим

А знаєте хто це? Я про скромного «подавача челобітної» з сітілайтів? Якщо забули, то я нагадаю – тушка Януковича і найближчий соратник Коломойського.

Читайте також: Государственное устройство под дулом автоматов. О чем Путин говорил с Зеленским?

Саме він будучи прокурором закривав справи проти олігарха. Саме він був заступником Коломойського, коли той був губернатором. А зараз саме його (за дивним збігом обставин) лобіює Коломойський на посаду голови Дніпропетровської держадміністрації.

Звісно, довіряти такому – це вершина необачності. Досить згадати як легко він перебігав з партії до партії і навіть будучи у фракції БЮТу голосував за потрібні «регіоналам» закони. Все заради порятунку бізнесу Коломойського.

А зараз він раптом так «позеленів» на словах, що джунглі Амазонки на його тлі мають видаватися сірою плямою.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *