Вранці в четвер, 18 лютого, під стінами Верховної Ради зібралися представники "Автоєвросили".

Про це повідомляє кореспондент УНІАН з місця події, інформує UAINFO.org.

Під будівлею парламенту зібралася велика кількість силовиків. А протестувальники — власники авто на єврономерах — вийшли через заплановане на сьогодні голосування нардепами законопроекту 3704 про спрощене розмитнення автомобілів.

Читайте також: Верховная Рада ужесточила ответственность за пьяную езду, превышение скорости и другие нарушения ПДД

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *