Окупанти тікають з Херсона, а навколо міста розгортають польові шпиталі, – офіцер Руху Опору

Російські окупанти та колаборанти продовжують тікати з тимчасово окупованого Херсона. Зокрема, вони вивезли на лівий берег Дніпра обласний шпиталь, а натомість розгортають навколо міста польові шпиталі.

Про це в ефірі "Еспресо" повідомив офіцер Руху Опору "Вільна Україна" Нестор Воля, інформує UAINFO.org.

Він зазначив, що обладнання з обласного шпиталю вивезли ще раніше, а тепер надійшла команда вивезти всіх, хто може і не може рухатися.

Читайте також: "Я думала, ви захищати нас їдете": фанатка "русского міра" кликала росіян і дуже пошкодувала

"Відбуваються і дивні речі. Сьогодні надійшла інформація, що з Херсона був повністю вивезений обласний шпиталь. Була команда, щоб всіх людей, які навіть не можуть рухатися, вивезти з цього шпиталя. Обладнання вивезли ще трохи раніше. А з іншого боку, окупанти розгортають польові шпиталі у Херсоні та навкруги міста", – розповів Нестор Воля.

Він додав, що у Херсон прибувають мобілізовані, які хоч потроху й навчаються, але все-таки є гарматним м'ясом, яке буде стримувати наступ українських військ.

Читайте також: Тікаючи з Херсона, окупанти вирішили забрати з собою пам’ятники Ушакову і Суворову – соцмережі

Водночас, за його словами, з Херсону виїжджають офіцери, ФСБшники, колаборанти та представники окупаційної влади.

"Тобто у них є розуміння, що з одного боку, якщо буде наказ не відступати, то вони до нього готуються, а з іншого боку – треба швидше виїжджати, бо вони Херсон не втримають", – підсумував офіцер Руху Опору "Вільна Україна".

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *