Під час рок-фестивалю Тарас Бульба у місті Дубно через харчове отруєння по медичну допомогу звернулися 14 осіб.

Про це розповіли у Рівненському обласному лабораторному центрі МОЗ України.

Як повідомляється, всі постраждалі заявили, що їли шаурму в одній з торгових точок, обладнаних на території фестивалю.

Читайте також: У Луцьку п'яний прокурор з 7 пасажирками в авто протаранив газову трубу

Медики діагностували у них гостру кишкову інфекцію. У результаті отруєння 10 осіб було госпіталізовано до лікарні, ще четверо лікуються амбулаторно.

Водночас, чи були вжиті якісь заходи щодо власника зазначеної точки з шаурмою, не уточнюється.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *