Російського опозиціонера Олексія Навального госпіталізували з ознаками отруєння.

Про це у Twitter повідомила його прес-секретар Кіра Ярмиш.

Навальному стало зле в літаку, яким той летів до Томська. Через що повітряне судно екстрено посадили в аеропорту Омська.

"Ми припускаємо, що Олексія отруїли чимось, що підмішали в чай. Це було єдине, що він пив зранку. Лікарі кажуть, що токсин швидше всмоктався через гарячу рідину. Зараз Олексій без свідомості", – написала Ярмиш.

Сегодня утром Навальный возвращался в Москву из Томска. В полёте ему стало плохо. Самолет экстренно сел в Омске. У Алексея токсическое отравление. Сейчас мы на скорой едем в больницу

— Кира Ярмыш (@Kira_Yarmysh) August 20, 2020

Невдовзі речниця додала, що Навальний перебуває в реанімації.

Алексей по-прежнему без сознания, его подключили к аппарату искусственной вентиляции легких. В больницу по нашему требованию вызвали полицию

— Кира Ярмыш (@Kira_Yarmysh) August 20, 2020

У липні 2019 року російського опозиціонера затримали після мітингу за допуск незалежних кандидатів на вибори у Московську міську думу, і вже наступного дня госпіталізували в лікарню з ознаками отруєння. Тоді медики діагностували у політика "гостру алергічну реакцію".

За його словами, у нього почала "горіти й колотися" шкіра на обличчі, шиї та вухах. Водночас лікарка Навального скаржилася, що медикам так і не вдалось виявити причину шкірного подразнення.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *