Павло Вовк

Голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк склав з себе повноваження.

Про це повідомляють Українські новини.

"Я за власним бажанням склав з себе повноваження голови суду", – заявив Вовк.

За словами судді, він це зробив ще 1 серпня, після цього пішов у відпустку.

Читайте також: "Здай" корупціонера – отримай 10%. У Зеленського анонсували новий закон

Обов’язки голови ОАСК до обрання нового голови буде виконувати Володимир Келеберда.

Нагадаємо, що 26 липня НАБУ спільно з ГПУ провело обшуки в Окружному адміністративному суді Києва в рамках розслідування можливого скоєння кримінальних злочинів головою суду та окремими суддями.

За даними слідчих, голова Павло Вовк і деякі судді організували схему створення штучних перешкод в роботі Вищої кваліфікаційної комісії суддів для уникнення обов’язкового кваліфікаційного оцінювання.

Читайте також: Дещо про корупцію: більшість людей це влаштовує

Зокрема, як повідомили в НАБУ, уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова під час призначення члена ВККС врахувала "побажання" Вовка в обмін на скасування трьох протоколів Національного агентства з питань запобігання корупції.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *