Соліст гурту 30 seconds to mars Джаред Лето зіграв для перехожих на Пішохідному мості у Києві. Музикант позичив гітару у вуличного музиканта та заспівав кілька пісень гурту наживо.
Після свого виступу на фестивалі UPark 17 липня Джаред Лето не покинув столицю, а залишився в місті погостювати. У четвер, 18 липня, на городян, які прогулювалися ввечері пішохідним мостом, чекав сюрприз.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Публикация от ᴊᴀʀᴇᴅ ʟᴇᴛᴏ (@jaredleto.daily)
Читайте також: З актора Кевіна Спейсі зняли усі обвинувачення в сексуальних домаганнях
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Публикация от ᴊᴀʀᴇᴅ ʟᴇᴛᴏ (@jaredleto.daily)
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Публикация от ᴊᴀʀᴇᴅ ʟᴇᴛᴏ (@jaredleto.daily)
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Публикация от ᴊᴀʀᴇᴅ ʟᴇᴛᴏ (@jaredleto.daily)
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram