Другу гілку "Північного потоку-2" почали заповнювати газом

Російський газопровід "Північний потік-2" досі не сертифікували, проте газом почали заповнювати вже другу гілку газопроводу.

Про це повідомляє пресслужба компанії Nord Stream 2 AG, інформує з посиланням на ZN.UA.

"17 грудня розпочалася процедура заповнення газом другої нитки газопроводу "Північний потік-2". Аналогічно процедурі, проведеної по першій нитці, друга нитка буде поступово наповнюватися газом, щоб досягти необхідного рівня об'єму та тиску", — йдеться в повідомленні.

Там також розповіли, що пусконалагоджувальні роботи для контролю цілісності газопроводу на цій гілці були завершені успішно.

"Про наступні технічні кроки Nord Stream 2 повідомить додатково", — додають у пресслужбі.

1 нитку газопроводу почали заповнювати 4 жовтня.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *