До Головного військового клінічного госпіталя Києва 6 листопада прибув черговий борт з тяжкопораненими бійцями з Донбасу, усім їм потрібна допомога

Про повідомила волонтер Наталя Юсупова на своїй сторінці в Facebook.

До Києва прибув новий борт з пораненими бійцями з Донбасу

"До Києва прибув борт з пораненими, зробіть репост, будь ласка! По Столичному шосе знову мчали швидкі з мигалками, серед тих, хто прибув, – воїни з ампутацією і є в дуже тяжкому стані. За 3 останніх місяці понад 90 поранених", – написала вона.

Волонтер повідомила, що потрібна кров, здати яку можна з понеділка по четвер з 9 до 12, при собі мати паспорт.

Також пораненим бійцям можна приносити соки, воду, йогурти, ковбасу, сир, цукор, цукерки, каву і чай. З одягу – футболки, спортивні костюми, куртки. З ліків – дексалгін і кетанов.

Читайте також: "Душа на розрив, коли життя на межі" – головлікар лікарні ім. Мечникова про стан поранених у Бердянську поліцейських

Читайте також: "Госпіталь – не майданчик для піару", – соцмережі відреагували на візит Ляшка до Київського госпіталю. ФОТО

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *