Сьогодні, 22 липня, шляхом жеребкування київське "Динамо" дізналося, з ким розпочне боротьбу за Лігу чемпіонів-2019/20. Суперником "Динамо" став бельгійський "Брюгге".

Перші ігри третього раунду кваліфікації відбудуться 6 та 7 серпня, а матчі-відповіді – 13-го. У разі виходу в наступний раунд "Динамо" знову буде сіяним.

Читайте також: Український тенісист Стаховський став чемпіоном турніру в США

Зазначимо, що команди, які програють на цій стадії, продовжать боротьбу на груповому етапі Ліги Європи.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *