Соліст гурту 30 seconds to mars Джаред Лето зіграв для перехожих на Пішохідному мості у Києві. Музикант позичив гітару у вуличного музиканта та заспівав кілька пісень гурту наживо.

Після свого виступу на фестивалі UPark 17 липня Джаред Лето не покинув столицю, а залишився в місті погостювати. У четвер, 18 липня, на городян, які прогулювалися ввечері пішохідним мостом, чекав сюрприз.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от ᴊᴀʀᴇᴅ ʟᴇᴛᴏ (@jaredleto.daily)

Читайте також: З актора Кевіна Спейсі зняли усі обвинувачення в сексуальних домаганнях

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от ᴊᴀʀᴇᴅ ʟᴇᴛᴏ (@jaredleto.daily)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от ᴊᴀʀᴇᴅ ʟᴇᴛᴏ (@jaredleto.daily)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от ᴊᴀʀᴇᴅ ʟᴇᴛᴏ (@jaredleto.daily)

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *